Firmamız komple tadilat ve iç dekorasyon hizmetleri vermektedir. Ekspertiz yapıldıktan sonra proje ve uygulamaya başlama aşamasına gelinir. Yıkım ve hafriyat yapılır su elektirik ve haberleşme alt yapı tesisatları tamamlanır ve sıva yapım aşamasına başlanır kara sıva veya alçı sıva yapılacak alanların sıvası yapılır.

Zeminlerde şap ve saha beton uygulamaları tamamlanır. İş veren mobilya, pencere, boya ve zeminlerle alakalı numunelerden tercih ettikleri ürünleri tarafımıza bildirir. boya uygulaması sonrasında seramik, laminant, dış doğramalar, iç mobilyaların montajı yapılır. Elektirik su haberleşme ve doğalgaz ürünleri üst yapı malzemelerinin montajı tamalanır.

Uygulama yapılacak alanlara uygun teknik şartname iş başlangıcında sözleşmede belirtilir ürünlerin marka ve özellikleri varsa fotoğraflarla veya katalog üzerinden beğenilen ürünlerde sözleşmede ek olarak bulundurulur.

♦ Mağaza tadilat ve dekorasyonu
♦ Fabrika tadilat ve dekorasyonu
♦ Daire ev tadilat ve dekorasyonu
♦ Villa köşk tadilat ve dekorasyonu
♦ Kafe restoran tadilat ve dekorasyonu

Velkop İnşaat Dekorasyon alçı dekorasyon uygulamalarında ekonomik ve kalıcı çözümler sunuyor. Profesyonel kadrosu ile düşündüğünüzün ötesinde bir kaliteye sahip olmak size bir telefon kadar uzak.