Velkop İnşaat olarak uzun yıllardan beri Şanlıurfa başta olmak üzere tüm Doğuda hizmet vermekteyiz.

Kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde, uygun fiyatlarımız ile sektörün önde gelen isimleri arasında yerimizi almayı başardık. Uzman kadromuz, eğitimli personelimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke edindik.

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.

Misyonumuz; Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Kalite Politikamız; Müşteri memnuniyetini arttırarak, müşterilerimizin sürekli firmamızla çalışmasını sağlamak, Kalite anlayışını bilimsellik temeline dayandırmak, Faaliyet alanı ile ilgili tüm kurallara ve standartlara uymak, Tam memnuniyeti amaç edinip, müşteri odaklı gelişme stratejisini benimsemek, Şirket verimliliği ve ürün kalitesini geliştirerek müşteri portföyünü artırmak, Hizmet ve üretimde uzman kadro ile müşterilere özel çözümler ve beklentilerini aşan imkanlar sunmak, Tüm projelerde nitelikli personel kullanarak şartlarımıza uygun malzeme ile en iyi hizmeti sunmak Problemleri (kazalar, uygunsuzluklar, olaylar, hastalıklar ) oluşmadan önlemek.

Hedefimiz; Her zaman sektörde aranan, tercih edilen ve güvenilen bir firma olma özelliğimizi sürdürebilmektir. Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşan firmamız, her geçen gün yenilenip, büyümeye devam etmektedir...